Image field to media (3.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Fields
el: Πεδία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
el: Ένα μηχανικώς αναγνώσιμο από τη μηχανή όνομα που να περιέχει γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.
