Image field to media (3.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Label
eu: Etiketa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
