Image field to media (3.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Fields
fr: Champs

en: Proceed
fr: Procéder

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fr: Un nom système unique contenant des lettres, nombres et des tirets bas.
