Image field to media (3.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Label
hr: Oznaka

en: Fields
hr: Polja

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
hr: Jedinstven, stroju čitljiv naziv koji sadrži slova, brojeve i donje crtice.
