Image field to media (3.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Label
jv: Judul

en: Fields
jv: Field

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik ngandhut huruf, angka lan garis ngisor.
