Image field to media (3.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Label
pt: Rótulo

en: Fields
pt: Campos

en: Configuration
pt: Configurações

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Finished with an error.
pt: Finalizado com erro.

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
pt: Um nome não repetido em formato de máquina, ou seja, contendo apenas letras, números e sublinhados.
