Image field to media (3.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Proceed
th: ดำเนินการ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
