Image field to media (3.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Label
vi: Nhãn

en: Fields
vi: Các trường

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
vi: Tên đặc trưng dành cho máy chỉ chứa các chữ, số và dấu _
