Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Save
ast: Guardar

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu
