Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག
