Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: File extension
ca: Extensió del fitxer
