Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: File extension
cs: Přípona souboru
