Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Font
es: Fuente

en: Custom
es: Personalizado

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Background color
es: Color de fondo

en: Text color
es: Color del texto

en: File extension
es: Extensión de archivo
