Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Font
fi: Fontti

en: Custom
fi: Oma

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: File extension
fi: Tiedostopääte
