Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Save
gl: Gardar

en: Font
gl: Fonte

en: Custom
gl: Personalizado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: File extension
gl: Extesión de ficheiro
