Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Save
gu: સાચવો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: File extension
gu: ફાઇલ એક્સ્ટેંશન
