Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Save
he: שמירה

en: Font
he: גופן

en: Custom
he: מותאם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: File extension
he: סיומת הקובץ
