Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Text color
hi: पाठ रंग
