Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save
jv: Simpen

en: Custom
jv: Kostum

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks
