Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ
