Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین
