Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Save
mn: Хадгалах

en: Font
mn: Фонт

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө
