Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग
