Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Save
no: Lagre

en: Custom
no: Tilpasset

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Background color
no: Bakgrunnsfarge

en: Text color
no: Tekstfarge

en: File extension
no: Filendelse
