Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Font
nl: Lettertype

en: Custom
nl: Aangepast

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: File extension
nl: Bestandsextensie
