Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Font
pl: Czcionka

en: Custom
pl: Własne

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: File extension
pl: Rozszerzenie pliku
