Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ
