Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save
pt: Guardar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Text color
pt: Cor do texto

en: File extension
pt: Extensão do ficheiro
