Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Font
sk: Písmo

en: Custom
sk: Vlastná

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: File extension
sk: Prípona súboru
