Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Font
uk: Шрифт

en: Custom
uk: Власний

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: File extension
uk: Розширення файла
