Image Generator (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Color
ne: रंग
