Image Generator (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Background
uk: Тло

en: Custom
uk: Власний

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Color
uk: Колір

en: Extension
uk: Розширення

en: font
uk: шрифт
