Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Save
az: Saxla

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Background color
az: Arxa rəng

en: File extension
az: Fayl uzantısı
