Image Generator (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Color
bs: Boja
