Image Generator (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save
da: Gem

en: Background
da: Baggrund

en: Custom
da: Tilpasset

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Color
da: Farve

en: Extension
da: Udvidelse
