Image Generator (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Color
el: Χρώμα

en: Extension
el: Επέκταση
