Image Generator (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Save
eu: Gorde

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Color
eu: Kolore

en: Extension
eu: Luzapena
