Image Generator (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Background
fr: Arrière-plan

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Color
fr: Couleur
