Image Generator (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save
is: Vista

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Color
is: Litur
