Image Generator (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save
it: Salva

en: Background
it: Sfondo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Color
it: Colore

en: Extension
it: Estensione
