Image Generator (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ
