Image Generator (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Background
oc: Rèireplan

en: Custom
oc: Personalizat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor
