Image Generator (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Save
ro: Salvare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text

en: File extension
ro: Extensia fișierului
