Image Generator (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Background
ru: Фон

en: Custom
ru: Собственная

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Color
ru: Цвет

en: Extension
ru: Расширение
