Image Generator (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save
ta: சேமி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Extension
ta: நீட்சி
