Image Generator (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Background
tr: Arkaplan

en: Custom
tr: Özel

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Color
tr: Renk

en: Extension
tr: Uzantı
