Image Hotspots (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: User Id
et: Kasutaja ID

en: Image style
et: Pildi stiil

en: X coordinate
et: X koordinaat

en: Y coordinate
et: Y koordinaat
