Image Hotspots (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Link
pt: Ligação

en: Save
pt: Guardar

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: X coordinate
pt: Coordenada X

en: Y coordinate
pt: Coordenada Y
