Image Hotspots (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Link
af: Skakel

en: Save
af: Stoor
