Image Hotspots (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ
